Hediye Kutusu Hazırlamak İstiyorum Diyenler İçin 6 Öneri


Harika bir hediye kutusu hazırlamak, birkaç eşyayı bir kutunun içine atmaktan daha fazlasını gerektirir. Bu yazıda, güzel bir kutu hazırlamak için fikir oluşturmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları paylaşacağız. O halde, sözü uzatmadan “Hediye kutusu hazırlamak istiyorum” diyenler için 6 ipucuna birlikte bakalım!

1.Mümkünse Önceden Planlama Yapın

Hazırlayacağınız hediye kutusunun temasını biliyorsanız, alışveriş planlamasını önceden yapın ve bir yerden başlayın. İster daha önce satın aldığınız bir ürün, ister evinizde bulduğunuz bir şey olsun, bir şeyle başlayın ve oradan ilerleyin. Eğer düşünmeden hediye kutusu hazırlamaya başlarsanız, sıkılmanız daha kolay olacaktır.

2. Yaratıcı Olun

Kutunun dışını da düşünün. Ne kadar yaratıcı olursanız, hediye kutusunu verdiğiniz kişi için paketini açmak o kadar eğlenceli olacaktır. Sade bir kutuyu da tercih edebilirsiniz, ancak dışı ne kadar merak uyandırıcı olursa, hediye verdiğiniz kişi de o kadar heyecanlı olur!

Maceracı arkadaşlarınız için: Macera Hediye Kutusu 

Sportif arkadaşlarınız için: Fit Kutusu 

Özgür ruhlu arkadaşlarınız için: Bulut Temalı Hediye Kutusu 

3. Kişiselleştirin

Elbette, bir hediye kutusu hazırlamanın asıl amacı, hediye verdiğiniz kişi için onu kişiselleştirmektir. Eğer bir kahve severse, desenli kahve kupaları ekleyebilirsiniz. Ya da mutfakta vakit geçirmeyi seven biriyse, renkli cupcake kalıpları eklemek eğlenceli bir fikir olabilir.

4. Temaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz

Hediye kutusu hazırlarken bir temaya sahip olmak eğlencelidir. Ancak, kutudaki her şey için bu temaya bağlı kalmak konusunda stres yapmayın. Temaya uyan birkaç şeye sahip olun. Ardından, hediyeyi vereceğiniz kişinin ne istediğini düşünün.

5. Yapabiliyorsanız, ev yapımı bir şeyler ekleyin

Bu, hediye kutunuza “seni düşünüyorum” deme şansı sağlar. İster el yapımı bir kapı süsü ya da anahtarlık olsun, ekstra düşünceli bir hediye, kutunun değerini ikiye katlayacaktır!

6. Hala öneriye mi ihtiyacınız var?

Bir hediye kutusunu kendiniz hazırlamak iyi bir fikir olsa da; hediyeyi vereceğiniz kişinin tarzına ve ihtiyacına özel olarak hazırlanmış hazır, konsept hediye kutuları satın almak da iyi bir fikir olabilir. Kahve severler, macera severler ve çok daha fazlası için hazır hediye kutularında, kişiselleştirilmiş hediye ve eşyalar ile doğum günleri, Babalar Günü ve diğer özel günler için seçiminizi yapabilirsiniz.

Birkaç hazır hediye kutusu önerisine ne dersiniz? 

Kitap Kahve Kutusu Hediye Seti 

Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu 

İstanbul Hediye Kutusu 

Frida Hediye Kutu Seti 

Maceracı Gezgin Hediye Kutusu 

Çikolata Kutusu Hediye Seti 

Kış Hediye Seti 

Sevgililer Günü Hediye Kutusu 

 

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği