Neden Doğal Taş Taşımalısınız?


Sadece hippilerin değerli taşların özel olduğunu düşündüğü günler geride kaldı! Günümüzde, doğal taşların faydaları geniş çapta tanınmakta ve kabul edilmektedir. Doğal taşların faydalarını deneyimlemenin en güçlü yollarından biri, bileğinize ve boynunuza takmaktır.

Bikutumutluluk’un sizler için hazırladığı doğal taş bileklik koleksiyonundaki çeşitlilik ile, sağlıklı bir yaşam hiç bu kadar kolay olmamıştı! Peki, neden doğal taş taşımalısınız?

1.Bağ

Değerli taşları taşımak, sizi geçmişe bağlar. Tarihsel olarak, bu taşlar çeşitli şekillerde kullanılmıştır.

Eski zamanlarda; hamile kalmayı kolaylaştırmak, sevgi ve nefreti sağlamak için doğal taşlardan yardım alınmıştır. Şimdilerde, belirli bir kültüre ya da dini inanca bağlı olmasa da, herkes tarih ile bağlantının bu güzel hediyesinden faydalanabilir.

2. Şifa

Her bir doğal taşın kendine özgü iyileştirici güçleri vardır. Her biri bir gezegeni temsil eder ve o gezegenden, size enerji çekme yeteneğine sahiptir. Örneğin; kırmızı ve pembe yakut, güneşi temsil eder. Tıpkı, güneşin dünyaya hayat vermesi gibi, kullanan kişileri canlandırır, hayatında sorumluluk ve liderlik kazanmasını sağlar.

Gerçek olmayacak kadar iyi geliyor, değil mi? Değerli taşların enerjisi, enerji tıkanıklıklarını giderir ve varlığınızı tüm yönleri ile besler.

3. Sakinleştirici

Doğal taşlar, kullanıcı üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olabilir. Modern yaşam tarzımızın koşturması arasında, özellikle kaygı ve stresi hafifleten, topraklama etkisi olan doğal taşları seçerseniz, sakinleşmenize yardımcı olabilir.

4. Niyet hatırlatma

Doğal taş bileklikler, amacınızın gözle görülür bir hatırlatıcısıdır. Niyetinizi yanında taşımış ve düzenli olarak neyi, neden istediğinizi hatırlamış olursunuz. Bu da, amacınıza ulaşmanızı kolaylaştırır.

5. Terapi etkileri

Doğal taş bileklik ve kolyelerinizi ister günlük, isterseniz de geceleri özel bir yere giderken kullanıyor olun, pratik bir meditasyon aracı olarak takabilirsiniz. Bileğinize takacağınız değerli bir taş, enerjinizi yönlendirmek ve iyileştirmek istediğiniz vücut bölgeleri için kullanılabilir.

6. Arınma

Doğal taşlar, korku gibi duygulardan arınmaya yardımcı olabilir. Vücutta biriken negatif enerjiden arınmak için, doğal taşlarınızı düzenli olarak arındırmanız da önemlidir.

7. Ve tabi ki şık birer seçimdir

Tarzınıza hitap eden bir parçanın sizin için asla modası geçmeyecektir. Yüksek kaliteli taşları üzerinizde taşıyarak huzur bulurken, şıklığınızın tamamlayıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

Doğal taş bileklikler, sevdiklerinize hediye etmek için de harika birer seçenektir. Peki, koleksiyonumuzdaki birbirinden güzel modellerden bazılarına göz atmaya ne dersiniz?

Doğal taş bileklik koleksiyonumuzdan bazı öneriler için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Turkuaz Akik Doğal Taş Bileklik

Kaplan Gözü ve Hematit

Kaplan Gözü Doğal Taş Bileklik 

Lacivert Ceyd

Beyaz Mermer

Onix Doğal Taş Bileklik 

Lav Doğal Taş Bileklik 

Mat İran Akik 

Mor Akik Doğal Taş Bileklik 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği