Doğum Gününde Arkadaşa Ne Alınır?


Bir arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyor ama ona ne alacağınızdan emin değil misiniz? En yakın arkadaşınız söz konusu olduğunda, belki onun hayatını yakından tanıdığınız ve nelere ihtiyacı olduğu bildiğiniz için hediye seçimi yapmak daha kolay olabilir. Ancak, bahsettiğimiz kişi, en yakın arkadaşınız değil; bir kurstan, okuldan, iş yerinden ya da bir süredir hayatınızda olan bir arkadaşınızsa, hediye seçimi yapmak daha zor olabilir.

Hediye Kutusu Bir Seçenek Olabilir!

İşinizi kolaylaştırmak için, hediye kutusu seçmek iyi bir fikir olabilir. Doğum günü konseptine uygun olarak hazırlanmış, hazır doğum günü hediye kutuları, hem kadın hem de erkeklere özel seçenekler sunar.

Bir kadın arkadaşınıza doğum günü hediye kutusu siparişi vermek isterseniz; içinde uyku için göz bandı, aromatik ve desenli bir mum, haftalık planlayıcı, özel bir motto kartı ve bozuk para cüzdanı yer alan, Şans Dolu Mutluluk Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz.

SATIN AL

 

Bir erkek arkadaşınıza hediye alacaksanız ve o, gezmeyi seven biriyse, Gezgin Macera Hediye Kutusu‘nu tercih edebilirsiniz.

Bu macera kutusunun içerisinde; kokulu ve desenli bir bardak mum, maceralarını not alabileceği bir Macera Defteri ve iyi yolculuklar dileğinizi ileten bir motto kartı yer alıyor. Ayrıca, kutunun deseni ve tasarımı da oldukça ilgi çekici.

SATIN AL

Aradığınız şey, hazır bir hediye kutusu seti değilse, daha bireysel hediye alternatiflerine de yönelebilirsiniz. Doğum gününde bir arkadaşınızı mutlu edecek hediye alternatiflerinden bazıları şöyledir:

Kahve Kupası

Sıradan bir kahve kupası, belki kulağa yetersiz gelebilir. Ancak, kahve sever bir arkadaşınız varsa, ona, üzerinde “Bu yılın en güzel günü bugün” yazılı bir kahve kupası hediye etmek, çok zarif ve şık bir hareket olacaktır.

SATIN AL

365 Mutlu Yeni Gün

Doğum günü gelip çatan bir arkadaşınız için, yepyeni sürprizlerle dolu bir 365 gün onu bekliyor demektir! Her günü not alabileceği bir günlük hediye etmek isterseniz; yıllık hedeflerin, aylık çizelgelerin ve mottoların yer aldığı bu not defteri iyi bir seçim olabilir.

SATIN AL

Uyku Göz Bandı

Kaliteli bir uyku çok önemlidir. Uyku bandı, bir arkadaşa hediye etmek için sıradan bir hediye gibi görünse de; uyku bandının uyku sağlığı üzerinde ne kadar önemli olduğunu öğrendikten sonra, aslında çok değerli bir hediye olduğunu fark edeceksiniz. Uyku bandının sağlık üzerindeki etkilerini öğrenmek için, bu yazımızı okuyabilirsiniz!

Üzerinde Good Night yazılı bu uyku göz bandı, şık ve zarif tasarımı ile özellikle kız arkadaşlar için iyi bir seçim olacak!

SATIN AL

Kolye

Zarif ve şık bir kolye, özellikle kız arkadaşlar için her zaman kurtarıcı bir seçimdir. Vaktiniz kısıtlıysa ya da özel zevklerini bilecek kadar yakından tanımadığınız bir arkadaşınıza hediye arıyorsanız; herkesin hoşuna gidecek mavi renkli tasarımı ile aşağıdaki kolyeyi satın alabilirsiniz.

SATIN AL

Cüzdan

Cüzdan, başta kadınlar olmak üzere, herkesin sevdiği aksesuarlardan biridir. “Mutluluk Sana Yakışıyor” baskılı tasarımı ile

SATIN AL

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği