Çalışırken Motivasyonunuzu Arttıracak 9 Kalem Önerisi


Ders çalışmak, iş yapmak, proje hazırlamak, kısacası bir görev için masa başına oturmak, güçlü bir irade ve konsantrasyon gerektirir. Masaya ilk oturduğunuz anlarda konsantre olmak kolay gibi görünse de, ilerleyen sürelerde bir an önce oradan kalkmak isteyebilirsiniz. Bunun nedeni, motivasyonunuzu güçlendirecek bir tetikleyiciye ihtiyacınız olmasıdır. Bu noktada, içinizi açacak ve çalışma hevesinizi arttıracak kalemler çok işinize yarayabilir. “Bir kalem bunları nasıl başarabilir?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, Bi Kutu Mutluluk‘un sizler için hazırladığı renkli ve eğlenceli kalemler koleksiyonuna göz atmadan karar vermeyin!

İster bitirmek üzere olduğunuz bir proje, ister çalışmak zorunda olduğunuz bir sınav olsun, masa başına oturduğunuzda motivasyonunuzu arttıracak birbirinden renkli ve eğlenceli 9 kalem önerisine göz atmanızı öneririz…

1.Karpuz Tükenmez Kalem 

Yazın en sevilen meyveleri düşünüldüğünde, sizin de aklınıza karpuz geliyor mu? Kırmızı rengi, sulu ve iştah açıcı lezzeti ile karpuz, çalışma masanızın başındayken, sizin de içinizi açabilir ve ilham verebilir.

SATIN AL

2. Kaktüs Figürlü Tükenmez Kalem

Birbirinden renkli ve kaktüs figürlü dört kalemi buluşturan bu set, çalışma masanızın üzerindeki kalemliğiniz için yeni favorileriniz olacak!

SATIN AL

 

3. Deniz Kızı Tükenmez Kalem

Gökkuşağının muhteşem renklerini buluşturan ve deniz kızı tasarımı ile oldukça eğlenceli görünen bu tükenmez kalem seti, okulda ya da evde, kalem kutunuzda taşımak için ideal.

SATIN AL

 

4. Mini Fosforlu Kalem Seti

Fosforlu kalemler, bir okuma yaptığınız sırada, sizin için önemli olan ya da unutmamanız gereken satırların altını çizmenizi sağlar. Mini boyları ile kalem kutunuza kolayca sığabilen bu fosforlu kalem seti; yeşil, pembe, mor ve turuncu renkleri ile çok renkli görünüyor!

SATIN AL

 

5. Kaktüs Tasarım Tükenmez Kalem

Uçlu kalem arayanların yeni favorisi! Kaktüs tasarımı ve eğlenceli görünümü ile zorlu sınavlarda ve görevlerde her zaman kalem kutunuzda olması gereken bir seçim.

SATIN AL

 

6. Ananas Tükenmez Kalem

Hem lezzeti hem görünümü hem de besinsel faydaları ile o da en sevilen meyvelerden biri. Sarı ve yeşil iki farklı renk seçeneği ile ananas tükenmez kalem, büyük küçük herkesin kalem kutusunda yer verebileceği bir tasarıma sahip.

SATIN AL

 

7. Havuç Uçlu Kalem

Yazı yazarken renkli tasarım kalemlerden hoşlananlar için harika bir önerimiz daha var! Sapları ve görünümü ile gerçek bir havucu anımsatan bu uçlu kalem, motivasyonunuzu kaybettiğiniz anlarda ihtiyacınız olan enerjiyi geri getirebilir!

SATIN AL

 

8. Tavşan Figürlü Jel Kalem

Hayvan figürlü kalemlerden hoşlananlar için bu çok şık ve eğlenceli tasarımı öneriyoruz! Farklı renk geçişlerinin yer aldığı sade tasarımı ile de kalem kutunuzda yer alması gereken modellerden!

SATIN AL

 

9. Beyaz Neon Kalem

Kalem alışverişi yaparken eğlenceli tasarımlara ihtiyaç duyanlardan mısınız? Beyaz rengi ile koyu renkli zeminlerin üzerine beyaz renkli yazı yazmanızı sağlayacak bu kalem, yanında üzerinde ayı figürünün yer aldığı bir motto kartı ile birlikte gönderilmektedir.

SATIN AL 

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği