Sokak Modası: Çorap ve Topuklu Ayakkabı Kombinleri


Yeni sezonun yeni çoraplı topuklu ayakkabı stiline siz de katılın. Bu şekilde, sadece trend belirleyicisi olmayacaksınız, soğuk günlerde daha sıcak ayaklara da sahip olacaksınız. En sevdiğiniz sandalet ve stilettoları kışın da giymek için harika bir seçim!

Topuklu Ayakkabılar İle Hangi Çoraplar Giyilir?

Kendi kişisel tarzınıza göre, kişisel olarak kullanabileceğiniz birçok çorap ve topuklu ayakkabı seçeneği var. Burada önemli olan, kişisel imajınız ve nasıl görünmek istediğiniz.

  • Abartılı

Bu görünümü öne çıkaran şey, hafif pürüzlü kumaşlı çoraplar ile ince ayakkabılar arasında kontrast oluşturmaktır. Dizlere kadar uzanan beyaz çoraplarınızı, süper keskin siyah stilettolar ile tamamlayarak uç noktalara çıkarın!

 

  • Romantik

Romantik görünümde; çorapların kumaşının pürüzsüzlüğünü, daha narin ayakkabılar ile eşleştirmeniz gerekir. Güzel, keskin stiletto ayakkabılarınızı, herhangi bir pastel renkte dantel çoraplar ile eşleştirebilirsiniz. Çorap ve topuklu ayakkabı kombininin tadını çıkarın.

 

  • Cesur

Cesur olmak ve başkalarını taklit etmemekle ilgili bir stil. Bulabileceğiniz en alakasız renk ve desenleri, korkmadan kullanın!

Modanın özel takipçileri olarak, her şekil, uzun ve desende çorap tercih edebilirsiniz. Hatta, delikleri olsa bile! Bu eğilim, güzel bir kombin yaratmanıza yardımcı olan gerekli aksesuarlarla uyum sağlayabilmeli.

 

  • Seksi

Yumuşak ve narin bir doku altında, daha uzun süre sizi sıcak tutacak ince bir seksilik yaratabilirsiniz. Ayak bileğinden daha yüksek olmayan siyah ya da dantel çorapları, herhangi bir çift topuklu ayakkabı ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

  • Ofis Stili

Bu görünüm, kıyafetinizde nötr renklerin bir kombinasyonunu yaratacaktır. Örneğin; lacivert bir elbise ve siyah stilettoları, düz siyah ya da lacivert çoraplar ile kullanabilirsiniz.

Moda, bir bilim değildir. Ve bu nedenle, onu nasıl kullandığınıza bağlı olarak, hemen hemen her şeyi karıştırabilirsiniz , bu size bağlıdır. Seksi bir şey de abartılı ve romantik olabilir!

Seksi, şık, zarif, eğlenceli, romantik ya da tam bir iş kadını gibi görünmek için gardırobunuzu açtığınızda, karşınıza çıkan parçaları eşleştirecek tasarım çoraplara ihtiyacınız varsa, Bi Kutu Mutluluk’un çorap koleksiyonuna bir göz atabilirsiniz. Yeni sezonda birbirinden şık topuklu ayakkabı çorap kombinleri için aşağıdakiler de dikkatinizi çekebilir:

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği