Arkadaşa Yeni İş Hediyesi Ne Alınır?


Hayalleri gerçekleşti ve işi kaptı! Arkadaşınız, yepyeni bir işe başladı. Siz de, onun başarılarını kutlayacak bir arkadaş olmak istiyorsunuz. Peki, hayalindeki işe yeni başlayan bir arkadaşa ne hediye alınır? Arkadaşınız bir ofiste, okulda ya da başka bir alanda yeni işe başlamış olsun, küçük hediyeler onu mutlu etmeye yardımcı olacaktır! Peki, arkadaşa yeni iş hediyesi ne alınır?

Çorap

Yeni bir kıyafet ile yeni bir işin ilk gününde yürümek gibi bir şey yoktur. Ona hediye etmek için yepyeni bir gömlek tercih etmek güzel olabilir. Ancak, muhtemelen kendi görünümünü seçmesine izin vermek daha iyidir. Hediye kartları biraz basit gelebilir, ancak ücreti baz alırsanız, ayaklarını sıcak tutacak eğlenceli bir çorap satın alabilirsiniz.

Bir yüzme eğitmeni ya da cankurtaran değilse, ilk iş gününde herkesin bir çift çoraba ihtiyacı olur. Desenli, renkli ya da farklı tasarım hediye çoraplar satın almak isterseniz, aşağıdakilere göz atabilirsiniz:

Sırt Çantası

İşe başladığı sektörden bağımsız olarak, modern çalışanların güçlü bir sırt çantası olması gerekir. Minimalist tasarımlara sahip, telefonunuz için de küçük gizli ceplere sahip geniş bölmeli sırt çantaları; ucuz bir hediye seçeneği değil, iş hayatında her zaman işine yarayacak bir hediye olacaktır. Arkadaşa yeni iş hediyesi olarak sırt çantası tercih etmek isterseniz, Bi Kutu Mutluluk’un önerilerine bakabilirsiniz:

Kahve Kupası

Kahve kupaları; herhangi bir iş yeri için vazgeçilmez bir aksesuardır. Arkadaşınıza bir güzellik yaparak, yeni iş arkadaşlarının kıskanmasını sağlayabilirsiniz. Tasarımı çok şık birbirinden güzel kahve kupaları ile, içeceği kahvenin lezzeti bir daha asla aynı olmayacak!

Ajanda ve Defter

Kalem ve kağıt; düşünceleri not almanın eski bir yolu olarak görülür. Ancak, defter ve ajandaların kullanımı, modern çağda da devam etmektedir. Günümüzde, notlarınızı ve hatırlatmalarınızı uygulamalar aracılığıyla kaydetmek mümkün olsa da, bir kalem ve defter kullanmanın zevki de bir başkadır. Ayrıca, yeni işe başlayan arkadaşınızın toplantıları ve günlük notlarını not etmesi için kesinlikle harika bir yeni iş hediyesi olabilir:

Hızlı Hediye Setleri

Tek bir hediye seçiminin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız ya da yeni iş hediyesi olarak arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar vermiyorsanız, hızlı hediye setleri imdadınıza yetişebilir:

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

giriş

Don't have an account?
kaydol

şifre sıfırla

Back to
giriş

kaydol

Back to
giriş
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişiliğin hakkında sonuçlara varılan birkaç seri soru
Bilgi testi
Genel kültürü test edebileceğin bir seri soru
Hikaye
Resimli ve metinli içerikler
Liste
Klasik sıralı liste içeriği